Патентный поверенный Украины Колосов Александр

1    2    3    4    5    »»

В журналі «Інтелектуальна власніcть» (№3 за 2015р.) опублікована стаття патентного повіреного України Олександра Колосова «Вибір пошукового масиву та експрес-аналіз рівня техніки при складанні опису заявки на винахід».

03.04.2015

В журналі «Інтелектуальна власніcть» (№3 за 2015р.) опублікована стаття патентного повіреного України Олександра Колосова «Вибір пошукового масиву та експрес-аналіз рівня техніки при складанні опису заявки на винахід» .
В статье проанализированы некоторые особенности выбора поискового массива и экспресс-анализа уровня техники при составлении описания заявки на изобретение. Указано, что вследствие существования множества тонкостей и нюансов, такую работу оправданно отдавать на аутсорсинг профильным специалистам.
Полный текст статьи можно прочесть в разделе «Публикации» под №30.

Вийшла в світ монографія патентного повіреного України Олександра Колосова «Одержання високоякісних традиційних та наномодифікованих реактопластичних полімерних композиційних матеріалів».

09.03.2015

У видавництві ВПІ ВПК «Політехніка» (м. Київ, НТУУ «КПІ») вийшла в світ монографія патентного повіреного України Олександра Колосова «Одержання високоякісних традиційних та наномодифікованих реактопластичних полімерних композиційних матеріалів».
Приклад патентно-інформаційного огляду ефективних засобів одержання наномодифікованих композиційних реактопластів (з розділу 2 монографії «Аналіз ефективних патентозахищених засобів одержання наномодифікованих реактопластичних полімерних композиційних матеріалів») наведено у списку публікацій (під №31).

В журналі «Інтелектуальна власніть» (№1 за 2015р.) опублікована стаття патентного повіреного України Олександра Колосова «Приклади складання формул винаходів на пристрої, що мають як ознаку матеріал».

30.01.2015

В журналі «Інтелектуальна власніть» (№1 за 2015р.) опублікована стаття патентного повіреного України Олександра Колосова «Приклади складання формул винаходів на пристрої, що мають як ознаку матеріал» .
В статье проанализированы некоторые особенности составления формул изобретений на устройства, в которых в качестве существенного признака выступает материал. Приведены примеры формул двух характерных изобретений «зонтичных» патентов и осуществлен их краткий анализ. Указано, что вследствие существования множества тонкостей и нюансов, такую работу оправданно отдавать на аутсорсинг профильным специалистам.
Полный текст статьи можно прочесть в разделе «Публикации» по №29.

В журнале «Интеллектуальная собственность» (№12 за 2014 год) опубликована статья патентного поверенного Украины Александра Колосова "Особливості патентування обꞌєктів медичної діагностики людини".

12.01.2015

В журнале «Интеллектуальная собственность» (№12 за 2014 год) опубликована статья патентного поверенного Украины Александра Колосова
"Особливості патентування обꞌєктів медичної діагностики людини".
В статье проанализированы некоторые особенности оценки охраноспособности, составления описания и формулы изобретения объектов, которые относятся к способам медицинской диагностики человека. Приведен пример формулы изобретения «зонтичного» патента и осуществлен его краткий анализ. Указано, что вследствие существования множества тонкостей и нюансов, такую работу оправданно отдавать на аутсорсинг профильным специалистам.
Полный текст статьи можно найти на странице «Публикации» (под №28).

У газеті "Київський політехнік" за №613-32 (3090) від 23 жовтня 2014 року надрукована стаття патентного повіреного Олександра Колосова "Патентні тролі - хто вони?"

24.10.2014

У газеті "Київський політехнік" за №613-32 (3090) від 23 жовтня 2014 року (на 3-й сторінці) надрукована стаття патентного повіреного Олександра Колосова "Патентні тролі - хто вони?".
Повний текст статті можна знайти за посиланнями:
"Патентні тролі - хто вони";
http://kpi.ua/troll.

Поздоровлення з нагоди святкування Дня винахідника і раціоналізатора

20.09.2014

Шановні винахідники, науковці і патентознавці!
З нагоди святкування Дня винахідника і раціоналізатора дозвольте щиро привітати у Вашій особі інтелектуальну еліту нації - талановитих винахідників, новаторів, науковців, патентознавців – усіх творчих особистостей, які присвятили своє життя повсякденному служінню науково-технічному прогресу суспільства!
Дозвольте побажати Вам, незважаючи на існуючі тимчасові труднощі й нелегкі часи у нашій державі, подальшої творчої наснаги, оптимізму, упевненості у власних силах, нових винаходів і відкриттів, а також цікавих ідей, що принесуть користь як їх винахідникам, так і нашій державі!
Щастя, міцного здоров’я та злагоди Вам і Вашим родинам!
Щиро Ваш, патентний повірений України Олександр Колосов.

В журнале «Интеллектуальная собственность» (№8 за 2014 год) опубликована статья патентного поверенного Украины Александра Колосова «Особливості складання опису та формули винаходу».

02.09.2014

В журнале «Интеллектуальная собственность» (№8 за 2014 год) опубликована статья патентного поверенного Украины Александра Колосова "Особливості складання опису та формули винаходу".
В статье проанализированы некоторые особенности составления описания и формулы изобретения. Приведенные примеры формул изобретений «зонтичных» патентов и осуществлен их краткий анализ. Указано, что вследствие существования множества тонкостей и нюансов, такую работу оправданно отдавать на аутсорсинг профильным специалистам.
Полный текст статьи можно найти на странице «Публикации» (под №26).

Патентний повірений України Олександр Колосов отримав повідомлення про включення до Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності 7 патентів України на промислові зразки.

06.08.2014

Патентний повірений України Олександр Колосов, як довірена особа Заявника, отримав упродовож 14 днів з дати подання відповідних заяв повідомлення з Державної фіскальної служби України про включення до Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) строком на 1 рік 7 патентів України на промислові зразки, що належать ПАТ «Науково-виробниче об'єднання «Більшовик».
Реєстрація вищезазначених ОПІВ у Митному реєстрі здійснена шляхом внесення інформації в електронному вигляді до автоматизованої інформаційної системи Державної митної (фіскальної) служби України.
Митний реєстр ведеться з метою сприяння захисту майнових прав на ОПІВ під час митного контролю та митного оформлення товарів, що містять такі об'єкти, на підставі заяв правовласників, і містить інформацію, яка використовується для запобігання переміщенню через митний кордон України товарів з порушенням ПІВ. Внесення ОПІВ до Митного реєстру дозволяє заблокувати експорт та імпорт контрафактних товарів через митний кордон і гарантовано захистити інтереси добросовісного правовласника ОПІВ.

В журнале «Інтелектуальна власність» (№6 за 2014 г.) опубликована статья патентного поверенного Украины Колосова Александра "Використання альтернативних ознак у формулі винаходу чи корисної моделі".

04.07.2014

В журнале «Інтелектуальна власність» (№6 за 2014 г.) опубликована статья патентного поверенного Украины Колосова Александра "Використання альтернативних ознак у формулі винаходу чи корисної моделі".
В статье проанализированы особенности составления и проверки правильности использования альтернативных признаков в формуле изобретения или полезной модели. Приведен пример использования совокупности альтернативных признаков в формуле полезной модели для зонтичного патента на способ размещения жилых домов модульного типа для проживания людей.
Полный текст статьи можно найти на странице «Публикации» (под №25).

Нагородження патентного повіреного України Олександра Колосова нагрудним знаком «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».

11.06.2014

10 червня 2014 року патентний повірений України, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ», заслужений винахідник НТУУ «КПІ», академік загальнотехнічного відділення Академії наук вищої освіти України Олександр Колосов за значний внесок у науково-технічний прогрес хімічного комплексу України був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».
Ще зі студентської лави, починаючи з 1981 року, Колосов О.Є. займається розробкою і впровадженням власних науково-технічних розробок і винаходів у хімічну галузь. Він плідно працює у напрямку одержання широкого спектру високовідповідальних і високоміцних конструктивних виробів різноманітного призначення з реактопластичних армованих полімерних композиційних матеріалів, у т.ч. подвійного призначення.
Економічний ефект від впровадження розробок Колосова О.Є. на підприємствах хімічного комплексу СРСР і України становив понад 1,5 млн. рублів і 4,3 млн. грн. Результати впроваджених у хімічну галузь розробок Колосова О.Є., що охороняються понад 110 авторськими свідоцтвами СРСР, патентами України на винаходи і корисні моделі, неодноразово відзначались найвищими нагородами на вітчизняних конкурсах винаходів і міжнародних науково-технічних виставках.
Отримані Колосовим О.Є. наукові результати, що відображені у понад 300 наукових працях, опубліковані у провідних вітчизняних і закордонних науково-технічних виданнях хімічної галузі, зокрема, у науково-виробничому збірнику "Хімічна технологія", у журналах «Хімічна промисловість України», Вісник НТУУ «КПІ», Серія «Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження», «Упаковка», «Восточно-Европейский журнал передовых технологий», «Экотехнологии й ресурсосбережение», «Полімерний журнал», «Механіка композиційних матеріалів» («Mechanics of Composite Materials», що перекладається у США), «Химическое и нефтяное машиностроение» («Chemical and Petroleum Engineering», що перекладається у США), а також у 10 наукових монографіях.