Патентный поверенный Украины Колосов Александр

Патентний повірений України Олександр Колосов отримав повідомлення про включення до Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності 7 патентів України на промислові зразки.

06.08.2014, 14:00

Патентний повірений України Олександр Колосов, як довірена особа Заявника, отримав упродовож 14 днів з дати подання відповідних заяв повідомлення з Державної фіскальної служби України про включення до Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) строком на 1 рік 7 патентів України на промислові зразки, що належать ПАТ «Науково-виробниче об'єднання «Більшовик».
Реєстрація вищезазначених ОПІВ у Митному реєстрі здійснена шляхом внесення інформації в електронному вигляді до автоматизованої інформаційної системи Державної митної (фіскальної) служби України.
Митний реєстр ведеться з метою сприяння захисту майнових прав на ОПІВ під час митного контролю та митного оформлення товарів, що містять такі об'єкти, на підставі заяв правовласників, і містить інформацію, яка використовується для запобігання переміщенню через митний кордон України товарів з порушенням ПІВ. Внесення ОПІВ до Митного реєстру дозволяє заблокувати експорт та імпорт контрафактних товарів через митний кордон і гарантовано захистити інтереси добросовісного правовласника ОПІВ.

перейти назад