Патентный поверенный Украины Колосов Александр

Нагородження патентного повіреного України Олександра Колосова нагрудним знаком «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».

11.06.2014, 20:00

10 червня 2014 року патентний повірений України, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ», заслужений винахідник НТУУ «КПІ», академік загальнотехнічного відділення Академії наук вищої освіти України Олександр Колосов за значний внесок у науково-технічний прогрес хімічного комплексу України був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».
Ще зі студентської лави, починаючи з 1981 року, Колосов О.Є. займається розробкою і впровадженням власних науково-технічних розробок і винаходів у хімічну галузь. Він плідно працює у напрямку одержання широкого спектру високовідповідальних і високоміцних конструктивних виробів різноманітного призначення з реактопластичних армованих полімерних композиційних матеріалів, у т.ч. подвійного призначення.
Економічний ефект від впровадження розробок Колосова О.Є. на підприємствах хімічного комплексу СРСР і України становив понад 1,5 млн. рублів і 4,3 млн. грн. Результати впроваджених у хімічну галузь розробок Колосова О.Є., що охороняються понад 110 авторськими свідоцтвами СРСР, патентами України на винаходи і корисні моделі, неодноразово відзначались найвищими нагородами на вітчизняних конкурсах винаходів і міжнародних науково-технічних виставках.
Отримані Колосовим О.Є. наукові результати, що відображені у понад 300 наукових працях, опубліковані у провідних вітчизняних і закордонних науково-технічних виданнях хімічної галузі, зокрема, у науково-виробничому збірнику "Хімічна технологія", у журналах «Хімічна промисловість України», Вісник НТУУ «КПІ», Серія «Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження», «Упаковка», «Восточно-Европейский журнал передовых технологий», «Экотехнологии й ресурсосбережение», «Полімерний журнал», «Механіка композиційних матеріалів» («Mechanics of Composite Materials», що перекладається у США), «Химическое и нефтяное машиностроение» («Chemical and Petroleum Engineering», що перекладається у США), а також у 10 наукових монографіях.

перейти назад